FZG.4B.306.CLAD10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FZG.4B.306.CLAD10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | FZG.4B.306.CLAD10 |
|---|---|
| Proizvajalec | LEMO |
| Opis | CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | FZG.4B.306.CLAD10 | Proizvajalec | LEMO |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4211 pcs | Podatkovni list | Unipole & Multipole Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder Cup | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 306 |
| Shell material | Brass | Shell Finish | Chrome |
| Serija | 4B | Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | G | delovna temperatura | -55°C ~ 250°C |
| Število pozicij | 6 | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vstavi material | Polyetheretherketone (PEEK) | Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| natančen opis | 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold | Trenutna ocena | 24A |
| Kontaktni material | Brass | Končna debelina - parjenje | 39.4µin (1.00µm) |
| Stik s koncem - parjenje | Gold | Vrsta priključka | Plug, Male Pins |
| Barva | Silver | Odpiranje kabla | 0.358" ~ 0.413" (9.10mm ~ 10.50mm) |
| Material backshell, Plating | Brass, Chrome | Aplikacije | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
FZG.4B.310.CLCD12 - Proizvajalci:
LEMO - Opis:
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP - Na zalogi: