Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JGG.0B.303.CLAD42Z
JGG.0B.303.CLAD42Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JGG.0B.303.CLAD42Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JGG.0B.303.CLAD42Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela JGG.0B.303.CLAD42Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4309 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 303
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 3 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KJL6T15B35SN
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP