Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAA.M0.6GL.AC52NZ
PAA.M0.6GL.AC52NZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAA.M0.6GL.AC52NZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAA.M0.6GL.AC52NZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PAA.M0.6GL.AC52NZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5816 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M06
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black, Gray Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)