Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAA.M0.6TL.AC52Z
PAA.M0.6TL.AC52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAA.M0.6TL.AC52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAA.M0.6TL.AC52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PAA.M0.6TL.AC52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4788 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Shell material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -50°C ~ 170°C
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)