Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M0.5GL.AC39JZ
PAG.M0.5GL.AC39JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M0.5GL.AC39JZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M0.5GL.AC39JZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PAG.M0.5GL.AC39JZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4260 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M05
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray, Yellow Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)