Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M0.5TL.AC65N
PAG.M0.5TL.AC65N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M0.5TL.AC65N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M0.5TL.AC65N
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PAG.M0.5TL.AC65N Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4354 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M05
Shell material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)