Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M0.6GL.AC65NZ
PAG.M0.6GL.AC65NZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M0.6GL.AC65NZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M0.6GL.AC65NZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PAG.M0.6GL.AC65NZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4758 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M06
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black, Gray Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)