Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M0.8TL.CC52N
PAG.M0.8TL.CC52N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M0.8TL.CC52N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M0.8TL.CC52N
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela PAG.M0.8TL.CC52N Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4303 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M08
Shell material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)