Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M1.0TL.AC52R
PAG.M1.0TL.AC52R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M1.0TL.AC52R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M1.0TL.AC52R
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PAG.M1.0TL.AC52R Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4600 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M10
Shell material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 3A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black, Red Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)