Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAJ.M1.0GL.LC65R
PAJ.M1.0GL.LC65R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAJ.M1.0GL.LC65R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAJ.M1.0GL.LC65R
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PAJ.M1.0GL.LC65R Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4586 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 3A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Gray, Red Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)