Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Koaksialni konektorji (RF) > PCA.1E.250.CLLC50Z
PCA.1E.250.CLLC50Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCA.1E.250.CLLC50Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCA.1E.250.CLLC50Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PCA.1E.250.CLLC50Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4378 pcs Podatkovni list Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Zaključek ščita Clamp
Serija 1E Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 1000 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izguba vstavka - Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Impedanca 50 Ohm
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull Dielektrični material Polyetheretherketone (PEEK)
natančen opis Coaxial Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Končaj stika Solder
Vrsta priključka Receptacle, Female Socket Slog konektorja Coaxial
Center kontaktne plošče Gold Središče kontaktnega materiala Beryllium Copper
Kabelska skupina RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B Material telesa Brass