Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PFB.00.303.CLLD27
PFB.00.303.CLLD27
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFB.00.303.CLLD27 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFB.00.303.CLLD27
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PFB.00.303.CLLD27 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5499 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 303
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 00 Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 3 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 3A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome