Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PFG.1B.306.CYMD72
PFG.1B.306.CYMD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFG.1B.306.CYMD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFG.1B.306.CYMD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PFG.1B.306.CYMD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5835 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 306
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)