Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PFG.2B.308.CYMD72
PFG.2B.308.CYMD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFG.2B.308.CYMD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFG.2B.308.CYMD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela PFG.2B.308.CYMD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5776 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 308
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 10A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome