Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PFG.2B.314.CYMD82
PFG.2B.314.CYMD82
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFG.2B.314.CYMD82 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFG.2B.314.CYMD82
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PFG.2B.314.CYMD82 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4743 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 314
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 6.5A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)