Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHC.1B.307.CLLD72
PHC.1B.307.CLLD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHC.1B.307.CLLD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHC.1B.307.CLLD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHC.1B.307.CLLD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5629 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 307
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1B Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 7 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)