Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.0K.303.CLMC35Z
PHG.0K.303.CLMC35Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.0K.303.CLMC35Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.0K.303.CLMC35Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHG.0K.303.CLMC35Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4641 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 303
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 3 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)