Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.1B.305.CLLD72
PHG.1B.305.CLLD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.1B.305.CLLD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.1B.305.CLLD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHG.1B.305.CLLD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4647 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 305
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 9A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome