Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.1K.304.CLLC45
PHG.1K.304.CLLC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.1K.304.CLLC45 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.1K.304.CLLC45
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHG.1K.304.CLLC45 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4454 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)