Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.1K.304.CLLK85
PHG.1K.304.CLLK85
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.1K.304.CLLK85 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.1K.304.CLLK85
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHG.1K.304.CLLK85 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4239 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)