Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.1K.307.CLMC65
PHG.1K.307.CLMC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.1K.307.CLMC65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.1K.307.CLMC65
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela PHG.1K.307.CLMC65 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4866 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 307
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 7 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)