Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.1K.314.CLLC55Z
PHG.1K.314.CLLC55Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.1K.314.CLLC55Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.1K.314.CLLC55Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHG.1K.314.CLLC55Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4563 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 314
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 2A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)