Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.2B.312.CLLD62
PHG.2B.312.CLLD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.2B.312.CLLD62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.2B.312.CLLD62
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHG.2B.312.CLLD62 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4877 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 312
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome