Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PKG.3K.305.CLLC65
PKG.3K.305.CLLC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PKG.3K.305.CLLC65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PKG.3K.305.CLLC65
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PKG.3K.305.CLLC65 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5839 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 305
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 19A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)