Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PNG.1B.304.CLLD62
PNG.1B.304.CLLD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PNG.1B.304.CLLD62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PNG.1B.304.CLLD62
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PNG.1B.304.CLLD62 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4830 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell, Lanyard Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)