POZ.12.18G.N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi POZ.12.18G.N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | POZ.12.18G.N |
|---|---|
| Proizvajalec | LEMO |
| Opis | TOOL FOR PKG. FRONT NUT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | POZ.12.18G.N | Proizvajalec | LEMO |
|---|---|---|---|
| Opis | TOOL FOR PKG. FRONT NUT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5995 pcs | Podatkovni list | P Series Catalog |
| Kategorija | Orodja | Utež | 0.019 lb (8.62g) |
| Vrsta orodja | Spanner Tool | Serija | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
Z125-9260600 - Proizvajalci:
Harwin - Opis:
TOOL SEPERATOR FOR GECKO 6POS - Na zalogi:
- del #:
31906 - Proizvajalci:
Klein Tools - Opis:
HOLE SAW ARBOR WITH PINS, 3/8" - Na zalogi:
CN1296SMEF59N - Proizvajalci:
Apex Tool Group - Opis:
TAPE OIL GAG 1/2"X100'/30M F590 - Na zalogi:
1203547 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
STAMPING BIT 4.5 X 12 MM - Na zalogi:
780
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PLUG GAUGE, HANDTOOL - Na zalogi:
219
AL748CME - Proizvajalci:
Apex Tool Group - Opis:
TAPE,1X26/8M,AUTOLOCK 700 SERIES - Na zalogi:
CN129012SF5N - Proizvajalci:
TAPE,F590,DBL DUTY,OIL - Na zalogi:
635
35031N - Proizvajalci:
FILE,BARRETTE,CUT 0,4"/102MM - Na zalogi:
C-CL THRT DP 2 HIVIS YLW - Na zalogi:
2365
36253N - Proizvajalci:
FILE,EQUALING,CUT 2,6"/152MM - Na zalogi: