Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PTC.M0.6NL.LC65N
PTC.M0.6NL.LC65N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PTC.M0.6NL.LC65N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PTC.M0.6NL.LC65N
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PTC.M0.6NL.LC65N Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4037 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M06
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)