Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SKP.M10.GLVJ
SKP.M10.GLVJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SKP.M10.GLVJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SKP.M10.GLVJ
Proizvajalec LEMO
Opis RCPT PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SKP.M10.GLVJ Proizvajalec LEMO
Opis RCPT PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5665 pcs Podatkovni list SKP.M10.GLVJ Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M10
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost P delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Trenutna ocena 4.2A