Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SRN.M22.GLL.5G
SRN.M22.GLL.5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SRN.M22.GLL.5G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SRN.M22.GLL.5G
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SRN.M22.GLL.5G Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5363 pcs Podatkovni list SP Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M22
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 22 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Trenutna ocena 2A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Gray Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)