Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > 28B0631-100
28B0631-100
28B0631-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 28B0631-100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 28B0631-100
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 243 OHM SOLID
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs880 pcs1760 pcs5280 pcs
Product parameter
številka dela 28B0631-100 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 243 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Tip Round
Serija 28 Ocene -
Zunanja dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Druga imena 240-2308
28B0631100
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material 28 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina 1.102" (27.99mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranja dimenzija 0.364" Dia (9.25mm) Impedanca @ Pogostost 243 Ohm @ 100MHz
natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 243 Ohm @ 100MHz ID 0.364" Dia (9.25mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 1.102" (27.99mm) Oblikovanje Solid