Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > 28R0480-100
28R0480-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 28R0480-100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 28R0480-100
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 150 OHM SOLID
(v ameriških dolarjih)
7296 pcs
Product parameter
številka dela 28R0480-100 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 150 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Tip Flat
Serija 28 Ocene -
Zunanja dimenzija 0.480" W x 0.217" H (12.20mm x 5.50mm) Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.472" (12.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.315" W x 0.039" H (8.00mm x 1.00mm)
Impedanca @ Pogostost 150 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 150 Ohm @ 100MHz ID 0.315" W x 0.039" H (8.00mm x 1.00mm) OD 0.480" W x 0.217" H (12.20mm x 5.50mm) Length 0.472" (12.00mm)