Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RFI in EMI - Imenik Fingerstock in tesnila > 4157AB50100898
4157AB50100898
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4157AB50100898 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4157AB50100898
Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU PTAF PU NR REC
(v ameriških dolarjih)
186 pcs
Product parameter
številka dela 4157AB50100898 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU PTAF PU NR REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54655 pcs Podatkovni list EMI Product Catalog
Kategorija RF / IF in RFID Premer 0.280" (7.10mm)
Tip Fabric Over Foam Oblika Rectangle
Serija - Obloga - Debelina -
Obloga - delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 8.980" (228.09mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.059" (1.50mm)