Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RFI in EMI - Imenik Fingerstock in tesnila > 4522AB51K00295
4522AB51K00295
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4522AB51K00295 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4522AB51K00295
Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS PU V0 SQ
(v ameriških dolarjih)
512 pcs
Product parameter
številka dela 4522AB51K00295 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS PU V0 SQ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86151 pcs Podatkovni list EMI Product Catalog51K EMI Gaskets Datasheet
Kategorija RF / IF in RFID Premer 4.000" (101.60mm)
Tip Fabric Over Foam Oblika Square
Serija - Obloga - Debelina -
Obloga - delovna temperatura -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 2.950" (74.93mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 4.000" (101.60mm)
Metoda pritrditve -
Podobni izdelki
  • del #:45220-620200
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN HEADER .05" 20POS T/H
  • Na zalogi:25640
4522PA22101800 Image
45220-620230 Image
  • del #:45220-620230
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:BOARDMOUNT HEADER .050" 20POS
  • Na zalogi:23758
45224C Image
45223C Image
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:SCREWDRIVER POZIDRIV #2 8.62"
 RFQ
4522PA51G01800 Image
45220-600230 Image