Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RFI in EMI - Imenik Fingerstock in tesnila > 4569AE01K00263
4569AE01K00263
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4569AE01K00263 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4569AE01K00263
Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS NF V0 REC
(v ameriških dolarjih)
512 pcs
Product parameter
številka dela 4569AE01K00263 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS NF V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76897 pcs Podatkovni list EMI Product Catalog
Kategorija RF / IF in RFID Premer 0.197" (5.00mm)
Tip Fabric Over Foam Oblika D-Shape
Serija - Obloga - Debelina -
Obloga - delovna temperatura -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 2.630" (66.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.020" (0.50mm)