Domov > Izdelki > filtri > Skupna Način Dušilke > CF0805C221R-10
CF0805C221R-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CF0805C221R-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CF0805C221R-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis CMC 300MA 2LN 220 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela CF0805C221R-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis CMC 300MA 2LN 220 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 220 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 500 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 300mA Odobritve -
Podobni izdelki
CF09P Image
  • del #:CF09P
  • Proizvajalci:NorComp
  • Opis:COVER FLANGE 9POS MALE
  • Na zalogi:71642
CF09S Image
  • del #:CF09S
  • Proizvajalci:NorComp
  • Opis:COVER FLANGE 9POS FEMALE