Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RFI in EMI - Oklop in absorpcijskih materialov > CZ600-020S
CZ600-020S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CZ600-020S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CZ600-020S
Proizvajalec Laird Technologies
Opis COOLZORB 600 4X4X0.02"
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela CZ600-020S Proizvajalec Laird Technologies
Opis COOLZORB 600 4X4X0.02" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26376 pcs Podatkovni list CoolZorb 600 SeriesCoolZorbCOOLZORB PORTFOLIO SUMMARY
Kategorija RF / IF in RFID Premer 4.000" (101.60mm)
Debelina - na splošno 0.020" (0.50mm) Oblika Square
Serija CoolZorb 600 Druga imena 903-1616
delovna temperatura -40°C ~ 175°C Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 4.000" (101.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant