Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS3010150M-10
TYS3010150M-10
TYS3010150M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS3010150M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS3010150M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 15UH 470MA 610 MOHM
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela TYS3010150M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 15UH 470MA 610 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 335057 pcs Podatkovni list TYS Low Profile SMD Power Inductors Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS3010 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2628-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 15µH Shielded Inductor 470mA 610 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Trenutna ocena 470mA Tok - nasičenost 420mA