Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS30122R2N-10
TYS30122R2N-10
TYS30122R2N-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS30122R2N-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS30122R2N-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 2.2UH 1.55A 75 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela TYS30122R2N-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 2.2UH 1.55A 75 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 306202 pcs Podatkovni list TYS30122R2N-10 Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja 0504 (1211 Metric)
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS3012 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2641-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna 84MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 1.55A 75 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Trenutna ocena 1.55A Tok - nasičenost 1.2A