Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS3015330M-10
TYS3015330M-10
TYS3015330M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS3015330M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS3015330M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 33UH 430MA 820 MOHM
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela TYS3015330M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 33UH 430MA 820 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 372049 pcs Podatkovni list TYS Low Profile SMD Power Inductors Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS3015 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2652-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 33µH Shielded Inductor 430mA 820 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 820 mOhm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost 440mA