Domov > Izdelki > filtri > Ferit diski in plošče > SB28B1055-1
SB28B1055-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SB28B1055-1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SB28B1055-1
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis .100" X 1.055" SQ PLATE FERRITE-
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 36111 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
160 pcs
Product parameter
številka dela SB28B1055-1 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis .100" X 1.055" SQ PLATE FERRITE- Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 36111 pcs Podatkovni list Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategorija filtri Velikost / dimenzija 1.055" L x 1.055" W (26.80mm x 26.80mm)
Serija Saddle Beads® Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm) Vrsta filtra Ferrite Plate