Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > Termo - blazinice, listi > TGF60-07870787-059
TGF60-07870787-059
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TGF60-07870787-059 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TGF60-07870787-059
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1675 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela TGF60-07870787-059 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1675 pcs Podatkovni list Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Uporaba -
Tip Gap Filler Pad, Sheet Debelina 0.0591" (1.500mm)
Termična odpornost 0.50°C/W Toplotna prevodnost 6.0 W/m-K
Oblika Square Serija TGF60
Okvir 199.90mm x 199.90mm Material Aluminum Oxide filled Silicone
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks natančen opis Thermal Pad Gray 199.90mm x 199.90mm Square