Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajnika Moduli > HUM-900-RC-CAS
HUM-900-RC-CAS
HUM-900-RC-CAS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HUM-900-RC-CAS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HUM-900-RC-CAS
Proizvajalec Linx Technologies
Opis HUMRC REMOTE CONTROL TRANSCEIVER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela HUM-900-RC-CAS Proizvajalec Linx Technologies
Opis HUMRC REMOTE CONTROL TRANSCEIVER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5323 pcs Podatkovni list HumRC™ Series FlyerHumRC™ Transceiver Series Data Guide
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 2 V ~ 3.6 V
Uporabljena IC / del - Serija HumRC™
Serijski vmesniki Parallel, UART Občutljivost -98dBm
RF družina / standard General ISM < 1GHz Protokol Proprietary
Moč - izhod 9.5dBm Pakiranje Tray
Paket / primer 27-SMD Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija FHSS, FSK Velikost pomnilnika -
Pogostost 900MHz Hitrost prenosa podatkov -
Tok - oddajanje 22mA ~ 36mA Tok - sprejemanje 25.5mA