66AK2H14AAAW24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 66AK2H14AAAW24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 66AK2H14AAAW24
Proizvajalec N/A
Opis IC DSP ARM SOC 1517BGA
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 238 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
21 pcs
Product parameter
številka dela 66AK2H14AAAW24 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP ARM SOC 1517BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 238 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - V / I 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Napetost - jedro Variable Tip DSP+ARM®
Paket naprave za dobavitelja 1517-FCBGA (40x40) Serija 66AK2Hx KeyStone Multicore
Pakiranje Tray Paket / primer 1517-BBGA, FCBGA
delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 12.75MB
Nehlapen pomnilnik ROM (384 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 Ura 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM®