Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > CR16MCS9VJE7/NOPB
CR16MCS9VJE7/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CR16MCS9VJE7/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CR16MCS9VJE7/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80MQFP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CR16MCS9VJE7/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80MQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4638 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 80-MQFP Hitrost 16MHz