DS100BR111SQ/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DS100BR111SQ/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DS100BR111SQ/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela DS100BR111SQ/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15097 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.6 V
Tip Buffer, ReDriver Paket naprave za dobavitelja 24-WQFN (4x4)
Signalizacija Input Equalization, Output De-Emphasis Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-WFQFN Exposed Pad
Izhod CML Druga imena 296-42705-2
DS100BR111SQ/NOPB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos CML
natančen opis Buffer, ReDriver 2 Channel 10.3Gbps 24-WQFN (4x4) Čas zamude -
Hitrost prenosa podatkov (Max) 10.3Gbps Trenutni - dobava 50mA
Zmogljivost - Vhod 10pF Številka osnovnega dela DS100BR111