LM2591HVS-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2591HVS-3.3/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2591HVS-3.3/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 31840 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
številka dela LM2591HVS-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 31840 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 60V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena *LM2591HVS-3.3/NOPB
LM2591HVS33NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 150kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Trenutni - izhod 1A
Številka osnovnega dela LM2591
Podobni izdelki
  • del #:LM2591HVSX-3.3
  • Proizvajalci:N/A