LM2670SX-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2670SX-12/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2670SX-12/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 34964 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela LM2670SX-12/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 34964 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 8V
Napetost - Vhod (maks.) 40V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-7
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena *LM2670SX-12/NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Trenutni - izhod 3A