LM27CIM5-2HJ/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM27CIM5-2HJ/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM27CIM5-2HJ/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC THERMOS FACT PRESET SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela LM27CIM5-2HJ/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC THERMOS FACT PRESET SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72372 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 2.7V ~ 5.5V
Prag za temperaturo potovanja Hot Preklopna temperatura 140°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Izbirna histereza Yes Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Open Drain
Izhodna funkcija /OverTemp, VTemp Izhod Active Low
Druga imena LM27CIM5-2HJ/NOPBTR
LM27CIM52HJNOPB
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - natančen opis Thermostat 140°C Active Low Open Drain SOT-23-5
Trenutni - dobava 15µA Tok - izhod (maks.) -
Natančnost ±3°C