LM2852XMXA-1.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2852XMXA-1.0/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2852XMXA-1.0/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs94 pcs188 pcs564 pcs1034 pcs
Product parameter
številka dela LM2852XMXA-1.0/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43098 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.85V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 14-HTSSOP
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tube
Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena *LM2852XMXA-1.0/NOPB
LM2852XMXA-1.0/NOPB-ND
LM2852XMXA10NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1.5MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Trenutni - izhod 2A