LM2937ET-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2937ET-3.3/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2937ET-3.3/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
številka dela LM2937ET-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62375 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 1V @ 500mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena *LM2937ET-3.3/NOPB
LM2937ET33NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Tok - Supply (Max) 125mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM2937
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:LM2937ET-12
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
  • Na zalogi:59340
  • del #:LM2937ET-3.3
  • Proizvajalci:N/A